Nahajate se: NK Bogojina

WWW.REZERVNIAVTODELI24.SI


1. pripravljalna tekma članov za pomladni del

Člani so to nedeljo (16.2.2020) odigrali prvo prijateljsko tekmo. V ekipi sta se predstavila dva novinca in sicer vratar Marko Lörinc (otrok Nafte, ki je do sedaj branil v Avstriji) ter Tomaž Fujs, ki je k nam prišel iz ŠD NK Križevci.

NK Lipa : ŠD Bogojina 1:3 (0:0)
strelci za Bogojino so bili Kocet, Fujs in Genc

igrali so: Lörinc, Vogrinčič, Gregorec, Votek, Horvat, Cör, Ošlaj, Vugrinec, Černela, Kocet, Genc,
igrali so še: Tkaučič, Fujs, Drevenšek


Projekt Red card to social exclusion

Športno društvo Bogojina je med 20. in 29. septembrom v okviru programa Erasmus +, s pomočjo Zavoda za razvoj mobilnosti mladih – MOVIT iz Ljubljane organiziralo mednarodni projekt mladinske izmenjave RED CARD TO SOCIAL EXCLUSION.
V okviru projekta je društvo povezalo 41 mladih iz Slovenije, Hrvaške, Slovaške, Italije in Litve.

V spodnjem videu si lahko ogledate vsebino in povzetek projekta.


Obvestilo

stran se obnavlja


Začetek prvenstva


VABILO - Tradicionalni vaški tunir

Vabljeni na prijetno druženje.